Paslaugos – Fortobaldai.lt

Kur Jūsų idėjos virsta realybe !

Projektavimas

SUPROJEKTUOSIME JUMS SVAJONIŲ BALDUS.

Norint sukurti jums tinkamiausią virtuvės projektą, reikia atsižvelgti į jūsų poreikius ir reikalavimus, bei pagal tai planuoti virtuvės erdvę. Idealiausia, kai šiuos darbus atlieka patyrę specialistai – projektuotojai, kurie suprojektuos jums patogią darbo zoną, daiktų laikymo zoną ir pavers jūsų virtuve ne tik gražia, bet ir labai patogia darbo vieta.

Aptarę jūsų pageidavimus padėsime jums sukurti individualius baldus, paruošime baldų projektą, baldų brėžinius bei ruošinių detalizacijas, parinksime tinkamas medžiagas.

Interjero Dizanas

INTERJERO DIZAINAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS.

Interjero dizainas susideda iš kelių pakopų ir apima labai daug pradedant vizualizacijomis ir brėžiniais,  sienų ir grindų apdaila, tekstūra, apšvietimu, baldais ir dekoravimu. Interjero dizainerio pagalba sukuriamas vientisas, stilingas ir funkcionalus namų vaizdas. Prireikus mes pasirūpinsime jūsų interjero dizaino sukūrimu.

Pjovimas ir Laminavimas

BALDINĖS PLOKŠTĖS PJOVIMAS IR LAMINAVIMAS.

Kokybiškai supjauname įvairių formų detales jūsų baldams. Pjauname baldines plokštes, stalviršius,  atliekame figūrinį pjovimą, pjovimą kampu, išpjauname skylės kriauklei bei viryklei. Pjauname fanerą, laminuotą medžio drožlių plokštę (LMDP), medžio drožlių plokštę (MDP), medžio dulkių plokštę (MDF) ir faneruotą medžio dulkių plokštę (MDF).

Baldų ruošinius laminuojame (kantuojame) PVC, ABS arba HPL briaunomis. Medžio lukštu dengtas plokštes laminuojame natūralaus lukšto juosta. Briaunas padengiame ABS, PVC arba natūralaus lukšto juostomis, atitinkančiomis plokščių spalvas.

MDF PLOKŠTĖS DAŽYMAS

KOKYBIŠKI MDF DAŽYMO DARBAI.

Spalvos parenkamos iš RAL ar NCS paletės. Galime išgauti bet kurią jūsų norimą spalvą, dirbame su aukštos kokybės dažų gamintojais ir dažome itin kruopščiai.

FREZAVIMAS, 3D FREZAVIMAS

FREZAVIMAS, 3D FREZAVIMAS.

Frezavimu vadinamas sudėtingų formų išpjovimas staklėmis, kai pagal brėžinius yra pasiekiamas aukščiausias tikslumo lygis bei sudėtingiausios ne tik 2D, bet ir 3D formos. Šiandien frezavimo paslaugomis naudojasi įvairios įmonės bei individualūs žmonės, kurie siekia tikslumo bei išskirtinio dizaino.

Virtuvės sienelės

GAMINAME VIRTUVĖS SIENELES.

Virtuvės sienelės su piešiniais (tarp virtuvės baldų) yra gaminamos iš stiklo, keraminių plytelių, veidrodžių, akmens, reūdijančio plieno.

Virtuvės sieneles atvykę į Jūsų namus išmatuosime, suprojektuosime, pagaminsime, pristatysime ir sumontuosime.

VEIDRODŽIAI

VEIDRODŽIAI.

Veidrodžiai slenkančiosms sistemoms, vonios veidrodžiai, kosmetinio staliuko veidrodžiai,  graviruoti, tamsinti ir tonuoti.

KONSTRUKTORIAUS PASLAUGA

KONSTRUKTORIAUS PASLAUGA.

Reikia naujų baldų ir nenorite už juos permokėti? Siūlome jums baldų konstruktoriaus ir dizainerio paslaugą. Mūsų kvalifikuoti specialistai sukurs ir suprojektuos jūsų norimą baldą, parinks reikiamas medžiagas, sukomplektuos baldinę furnitūrą (lankstai, bėgeliai, rankenėlės, šaukštinės, indų džiovyklės ir t.t.), jau pagamintus baldus pristatysime, o jums beliks tik juos patiems susirinkti. Baldas bus pilnai paruoštas surinkimui.

Baldų projektavimo, vizualizacijų kūrimo ir konstravimo paslaugą, o kartu ir bendradarbiavimą siūlome ir kitoms baldų gaminimo įmonėms: 3D vizualizacijos, pilnas baldo detalizavimas ir paruošimas gamybai IMOS programa.

Išgerkime puodelį kavos Ir aptarkime Jūsų vizijas 😊

    Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte