KAD BALDAI TARNAUTŲ JUMS. BALDAI PALENGVINANTYS PRIEŽIŪRĄ. – Fortobaldai.lt

KAD BALDAI TARNAUTŲ JUMS. BALDAI PALENGVINANTYS PRIEŽIŪRĄ.

KAD BALDAI TARNAUTŲ JUMS. BALDAI PALENGVINANTYS PRIEŽIŪRĄ.

Renkantis naujus baldus neretai iškyla dilema: kaip užtikrinti, kad jie reikalautų kuo mažiau priežiūros? Pirkdami baldus dažnai apie tai nepagalvojame, tačiau net ir gražūs daiktai ilgainiui pasidengia dėmėmis nuo pirštų ar dulkėmis. Nereikia nusiminti – yra keletas veiksmingų būdų, padėsiančių išsirinkti baldus, kurie tarnaus jums!

Atkreipkite dėmesį į spalvą.

Ar kada pastebėjote, kad ant tamsesnių paviršių dulkės matosi labiau ir renkasi sparčiau? Taip yra todėl, kad juoda spalva išryškina baltos bei pilkos spalvų objektus. Lygiai taip pat balta ir kitos šviesios spalvos išryškina tamsesnius objektus. Šviesesnius baldus patartina rinktis turintiems šviesaus plauko augintinius – tokiu būdu namai atrodys tvarkingesni, reikalaus retesnio siurbimo.

Pasidomėkite medžiagomis, iš kurių pagaminti baldai. 

Daugelis žmonių turi išankstinius nusistatymus prieš vienas ar kitas medžiagas. Vis dėlto, raginama pasidomėti baldų gaminimo technologija, nes skirtingai apdirbamos medžiagos gali įgauti skirtingų savybių: stiklas tampa atsparesnis pirštų antspaudams, o prie minkštų baldų nešvarumai tiesiog nelimpa.

Vieną kartą išbandyti yra geriau nei daug kartų išgirsti.

Vieną kartą išbandyti yra geriau nei daug kartų išgirsti. Paprašykite specialistų, kad parodytų, kaip veikia vieni ar kiti baldų mechanizmai. Greičiausiai nesunkiai įsivaizduosite kaip juos galite pritaikyti buityje, o derindami prie savo įpročių išvengsite nepatogumų. Prieš savo akis matydami keletą skirtingų variantų tinkamus baldus išsirinksite greičiau.

Įvertinkite namuose turimą erdvę.

Baldai tarnauti turi ne tik funkcionaliai, tačiau taip pat ir vizualiai. Atkreipkite dėmesį, kad šviesūs objektai atrodo didesni, o tamsūs – kiek mažesni. Ta pati taisyklė galioja ir baldams: kuo daugiau erdvės turite, tuo drąsiau galite jaustis rinkdamiesi šviesesnės spalvos baldus.

Rinkdamiesi baldus, pagalvokite apie jų pritaikymą.

Viena vertus, labai svarbu, kad įsigyti baldai kasdien neštų džiaugsmą. Iš kitos pusės, svarbu įvertinti ir tai, kiek jie yra naudingi. Šis patarimas nėra taikomas dekoratyviniams baldams, tačiau, jeigu norite, kad baldas atliktų kažkokią funkciją, įsitikinkite, ar ji jums reikalinga. Atminkite: baldai tarnauja jums tiek, kiek juos naudojate.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, užtikrinsite, kad baldai ne tik teiktų džiaugsmą, bet ir būtų funkcionalūs, reikalautų nedaug priežiūros ir, svarbiausia, tarnautų Jums! Svarbiausia- atidus planavimas!

Parašykite komentarą

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte