BALDAI: MODERNŪS SPRENDIMAI AR NESENSTANTI KLASIKA? – Fortobaldai.lt

BALDAI: MODERNŪS SPRENDIMAI AR NESENSTANTI KLASIKA?

BALDAI: MODERNŪS SPRENDIMAI AR NESENSTANTI KLASIKA?

 

Baldai namuose turi būti patogūs ir gražūs.

Bėgant laikui keičiasi baldų stilius, naudojamos technologijos. Skoningai parinkti klasikiniai baldai niekada nepasens, tačiau modernumas ir minimalizmas vis labiau žavi tiek būsto svečius, tiek gyventojus. Taigi, kaip išsirinkti tarp klasikos ir modernumo?

Baldus rinkitės pagal savo asmenybę.

Kad ir kaip banaliai tai skambėtų, kas geriausia, žinote tik jūs. Žengiantiems koja kojon su naujausiomis technologijomis modernus stilius pasirodys priimtinesnis. O sentimentaliems, ilgaamžiškumą ir istoriją mėgstantiems žmonėms niekas neprilygs klasikai. Paklauskite savęs, kas jums suteiks daugiau laimės: griežtos formos ir modernus minimalizmas ar subtilios linijos ir klasikinės medžiagos?

Įvertinkite baldų patogumą.

Naujausios technologijos padaro gyvenimą daug patogesnį. Šiomis dienomis balduose įrengiamos įvairios sistemos, leidžiančios taupyti vietą bei optimizuoti baldų naudojimą. Slankiojančios sistemos nors ir neprimena klasikos, tačiau gali padėti išspręsti didelę dalį keblumų– padėti atskirti virtuvę ar palengvinti daiktų pasiekimą. Nustebtumėte, kiek daug įtakos gali turėti skirtingi spintelėse ir stalčiuose naudojami mechanizmai. Modernūs sprendimai dažnai neapsiriboja vien naujoviška išvaizda – naujos technologijos gali užtikrinti, kad virtuvės ar kiti namų baldai bus ilgaamžiškesni, reikalaus mažiau priežiūros.

 

Eksperimentuokite.

Jeigu jums patinka abu stiliai, kodėl nepabandžius jų sujungti? Šiuolaikiniuose klasikinio stiliaus balduose galima rasti tikrai įspūdingų modernių sprendimų. Paieškoję tikrai rasite išmaniai atidaromų spintelių, dėmėms atsparių paviršių bei kitų buitį palengvinančių sprendimų. Kas žino, galbūt modernus stiklinis staliukas atrodys puikiai šalia masyvaus odinio krėslo?

Nors stiliai ir atrodo labai skirtingi, suprantama, apsispręsti tikrai nelengva. Šie patarimai padės nepasimesti, stabtelėjus apmąstyti, ar baldai suderinami su jūsų asmenybe ir energija, kurią norite kurti. Galbūt eksperimentuodami surasite dar niekur nematytų sprendimų?

Kreipkitės į specialistus.

Nebijokite prašyti pagalbos. Netgi tvirtai žinant savo norus, rinktis būna iš ko. Iš pažiūros panašūs baldai gali pasižymėti skirtingomis savybėmis. Būtent dėl šių priežasčių rekomenduojama kreiptis į specialistus. Jie išmano baldų kūrimo procesą, žino, su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria pirkėjai. Baldų gamintojai išklausys jūsų norus, padiskutuos ir padės apsispręsti. Tokiu atveju gausite geriausią kainos, kokybės ir naudos santykį.

Parašykite komentarą

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte